3

برطرف کردن خطای your pc can't project to another screen

من میخوام برای ارائه پایان نامه ام سیستمم رو به پروژکتور وصل کنم ولی متاسفانه این خطا ظاهر میشه و نمی دونم چجوری مشکل شو برطرف کنم و مهلت ارائه ام پس فردا هست و ممنون میشم راهنماییم کنید.


برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
محمد امین نقیان

محمد امین نقیان

این خطا به معنیه که کامپیوتر شما نمی تونه به صفحه نمایش وصل بشه و نیاز هست درایور کارت گرافیک خودتان را حذف و دوباره نصب کنی و یا اینکه از یک کارت گرافیک متفاوت استفاده کنید ولی با نصب مجدد کارت گرافیک مشکل شما به احتمال زیاد برطرف میشه 

برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید :

1. بر روی This pc راست کلیک کنید و بر روی گزینه ی manage کلیک کنید.2. پنجره ای تحت عنوان Computer managment باز می شود در پنل سمت چپ بر روی گزینه ی Device manager کلیک کنید.3. در این مرحله با کلیک کردن بر روی Display adapters بر روی درایور مورد نظر راست کلیک کنید و در آخر بر روی گزینه ی Properties کلیک کنید.4. حال با کلیک کردن بر روی نوار Drivers بر روی دکمه Uninstall Device کلیک کنید.5. بعد از آن کادری برای شما ظاهر می شود که شما با کلیک کردن بر روی دکمه Uninstall درایور مربوط به کارت گرافیک سیستم شما پاک می شود.


6. حال نوبت به نصب درایور می گردد اگر در شرایطی هستید که دسترسی به سی دی یا اینترنت پر سرعت ندارید کافیه بر روی گزینه ی Scan for hardware changes کلیک کنید تا درایور مجدد نصب نشود.


خب تا اینجا که مراحل پیش رفتید امتحان کنید ببینید که آیا همان ارور برای شما ظاهر می شود یا خیر اگر که ظاهر شد احتمالا نسخه کارت گرافیک شما قدیمیه و باید نسخه بروز آن را نصب کنید (پیشنهاد می گردد اگر ویندوز 8 یا 10 دارید سعی کنید آخرین نسخه را نصب کنید.)


اگر سوالی دارید درخدمتم امیدوارم توانسته باشم در برطرف کردن مشکل تون کمک کنید موفق باشید:)

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید