درباره ما

پرسش و پاسخ در بروزان

برای خیلی از ماها پیش اومده که گاهی حتی یسری سوالات پیش پا افتاده هم یه مشغله فکری عجیب برای ما ایجاد میکنه و برای رفعش مجبور میشیم ساعت های طولانی زمان سپری کنیم ‚ معمولا تو این موارد هستن افرادی که رفع مشکل ما برای اونا کار چندان پیچیده ایی نیست ولی دسترسی و پیدا کردن این افراد در زمینه های مختلف ممکنه یه مقدار سخت باشه .

ما تو بروزان سعی کردیم یه بستر فراهم کنیم تا کاربرامون بتونن راه حل مشکلات خودشون؛ از سوالات ساده ی روزمره تا سوالات تخصصی و پیشرفته رو در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنند .

البته در صورتی که سوال شما تو سایت بروزان وجود نداشته باشه شما میتونین سوال خودتون رو بپرسید و کاربران دیگه و یا کارشناسان بروزان در کوتاه ترین زمان ممکن جواب سوالات شما رو میدن و شما میتونین با رای های مثبت یا منفی خودتون به صحت سنجی پاسخ های ثبت شده کمک کنید.

این پرسش و پاسخ ها علاوه بر این که به رفع مشکل شما کمک می کنه میتونه داخل سایت یه آرشیو کامل بسازه و در بلند مدت به کاربرای دیگه ایی با این مشکلات روبرو میشن هم کمک کنه تا جواب سوال خودشون رو در سریعترین زمان ممکن پیدا کنند.


مقالات در بروزان

استفاده از کوچک‌ترین وسایل دیجیتال چه از نظر نرم‌افزار‌ی و چه از نظر سخت‌افزاری نیاز به ارائه راهنمایی و ترفند دارند تا بتونیم از همه ی امکانات اونا استفاده کنیم، مجله‌های تکنولوژی این روزها به فانوس‌های راهی تبدیل شده‌اند که با نقش‌آفرینی خود، استفاده از این وسایل دیجیتال را برای ما آسان‌تر و حل چالش‌های مربوط به آن را برای مردم به تجربه‌ای شیرین‌تر تبدیل‌ کرده‌اند. 

نیاز به راهنمایی برای استفاده از تجهیزات مختلف بقدری مهم است که بیشتر افراد طبق آمار رسمی به طور متوسط بیشتر از 50 درصد از امکانات وسایل خود را  استفاده نمیکنند و عمده دلیل این اتفاق عدم آشنایی با امکانات مختلف تجهیزات می باشد.

 بروزان در قسمت مقالات خود تلاش دارد تا تجهیزات مختلف را بدون جانب داری از وسیله ایی خاص معرفی نماید و از نظر قیمت و کیفیت بهترین پیشنهاد برای خرید را به شما ارائه نماید