3

تبدیل چند فایل پی دی اف به یک pdf

من میخوام چند مقاله رو که در قالب فایل پی دی اف دانلود کردم رو (نزدیک ۱۵ فایل) با هم ادغام کنم و در یک فایل PDF اونا رو داشته باشم .

 به نظرتون چیکار میتونم بکنم ضمن اینکه وقتم هم کمه و سریعتر باید این فایل رو ارسال کنم .

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
محمد امین نقیان

محمد امین نقیان

من سعی میکنم به طور کامل merge کردن چند تا فایل پی دی اف رو به شما آموزش بدم :

شما برای اینکار دوتا راه حل دارید :

1. تک تک فایل های پی دی اف را باز کنید و در آخر تمام متن ها و از جمله عکس و جدول و نمودار را در فایل word وارد کنید که عملا کار شما خیلی سخت و زمان بر خواهد بود .

2. راه حل بعدی که خیلی میتونه مفید و سودمند باشه این هست که بیاین یک فولدر جداگانه ایجاد کنید و تمام فایل های خودتون رو در اون فولدر قرار بدید بعد از اون مرورگر خودتان را اجرا کنید در نوار آدرس سایت ilovepdf را وارد کنید.


در اینجا شما سایت اصلی سایت را مشاهده می کنید که کلی امکانات دارد شما مثلا میتوانید فایل پی دی اف را تبدیل به ورد کنید صفحه اچ تی ام ال را تبدیل به ورد کنید و خیلی از امکاناتی دیگر که میتوانید از آنها بهره ببرید  خب ما در حال حاضر قصد ادغام چند فایل رو داریم پس روی لینک merge PDF کلیک می کنیم.در اینجا شما می توانید با زدن دکمه ی Select pdf files فایل های pdf مورد نظر را انتخاب کنید کافیه که روی دکمه کبیورد ctrl یا ctrl +a نگه دارید این طوری فایل های شما انتخاب می شود و دیگر مجبور نخواهید شد که یکی یکی فایل را انتخاب کنید و روی دکمه open کلیک کنید و دوباره این کار را مدام و مکرر انجام بدید خب ما بر روی دکمه open کلیک می کنیم.الان شما در تصویر زیر دموی فایل های خود را مشاهده می کنید و اگر فکر میکنید فایلی را انتخاب نکردید و به همین تعداد نیست روی علامت + مطابق تصویر کلیک کنید و بعد از آن روی Merge pdf کلیک کنید و اندکی منتظر باشید تا فرآیند تبدیل انجام گردد.خب تبریک میگم فایل های شما با موفقیت عملیات merge شدن رو طی کردن و میتوانید همه اون ها رو در قالب یک فایل pdf دانلود کنید.نکته ی مهمی که تمایل دارم خدمت شما عرض کنم این هست که گاهی وقتا پیش میاد که شخصی برای فایل خودش رمز گذاشته باشه و شما تمام فایل های پی دی اف رو انتخاب کردید با تصویر زیر مواجه می شوید و باید رمز اون فایل رو وارد کنید .

اگر همانند تصویر قبلی بدون اینکه سایت از شما رمز فایلی و درخواست کنه عملیات با موفقیت انجام شده باشه در نتیجه هیچ کدوم از فایل هاتون پسورد نداشته .برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید