4

چطور متوجه بشم که گوشی من از راه دور چک می شود یا نه ؟

چگونه بدانیم پیامی هایی که به گوشی من ارسال می شود . روی گوشی یک نفر دیگر هم ارسال میشود یا بدانم که گوشی ما از راه دور چک می شود ؟ 
برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
لیلا سعیدی

لیلا سعیدی

گوشی موبایل معمولاً هنگام استفاده از نرم‌افزارهایی که یه جورایی با اینترنت در ارتباطند می تونن توسط شخص دیگه چک بشن یا به زبان ساده‌تر هک بشن تقریباً با قطعیت میشه گفت وقتی یه اس‌ام‌اس دریافت می‌کنید یا مثلاً تماس تلفنی برقرار می‌کنید هیچکس امکان اینکه اون تماس یا پیامک رو چک کنه نداره مگر اینکه گوشیتون در اختیار اون فرد باشه ولی هنگام استفاده از پیام رسان‌های اینترنتی اینترنتی ممکنه حساب شما در دستگاه‌های دیگر آنلاین باشد که این یعنی اینکه شخصی که به حساب شما وارد شده است می تواند پیام‌های شما را چک کند.

ولی وقتی شما از نرم‌افزارهای پیام رسان مثل تلگرام، واتساپ یا نرم‌افزارهای مشابه ایرانی مثل ایتا یا بله استفاده می‌کنید توی سری شرایط خاص ممکنه پیام‌های شما توسط اشخاص مختلف چک بشه.

معولاً همه این نرم‌افزار‌ها قسمتی دارند که شما با رفتن به اونجا می تونید متوجه بشید حساب کاربری شما توی دستگاه های دیگه آنلاین هست یا نه که اگه آنلاین باشه احتمالا پیام‌ها و تماس‌های شما توسط اون شخص داره چک می‌شه.

مثلاً توی تلگرام شما با رفتن به تنظیمات و انتخاب نشست‌های فعال یا (active sessions) می تونید دستگاه‌های مختلفی که با حساب کاربری شما آنلاین هستند رو ببینید و اگر خودتون اطلاعی ندارید که این حساب‌های فعال کی هستند به طور قطع حساب کاربری شما داره چک می‌شه البته شما می تونید با زدن گزینه خروج از حساب‌های  فعال اون‌ها را غیر فعال کنید.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید