0

چگونه دستگاه تولید گچبرگ رو درست کنیم

چگونه میتونم دستگاه تولید گچبرگ کناف درست کنیم

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
صبا خشکباری آذر

صبا خشکباری آذر

درود و احترام 

گچبرگ (Gypsum board) در دسته محصولات پانلی (panel) قرار می گیرد. گچبرگ معمولا به اسم عملی پانل گچی (gypsum panel) و به صورت عامیانه دیوار خشک (drywall) ، تخته گچی (plasterboard) و یا دیوار تخته ای (wallboard) و (به اشتباه در ایران به اسم برند کناف (knauf) نامیده میشود. این محصول در کارخانه های تولیدی با خطوط تمام اتوماتیک و به صورت پیوسته تولید میشوند.

روش تولید گچبرگ به این صورت است که گچ سبک شده با افزودنی های لازم بین دو کاغذ زیر و رو قرار گرفته و زیر پرس سایز شده که ضخامت و عرض آن تنظیم می شود و بعد از طی کردن مسیر نوار نقاله طول آن توسط برش اندازه می شود و داخل خشک کن رطوبت اضافه آن گرفته شده و پس از آن طول اضافه آن به صورت صاف برش خورده. کنترل کیفیت انجام شده و در پالت بسته بندی و آماده ارسال می گردد.

گچبرگ یکی از بهترین مصالح ساختمانی جهت دیوارهای داخل ساختمان ، سقف های کاذب ، پارتیشن بندی ساختمان های مسکونی و تجاری و سازمانی و همچنین برای پیاده سازی دکوراسیون داخلی سقف و دیوارها و ایجاد نورپردازی در ساختمان بسیار مناسب است. یکی از مزایای مهم گچبرگ نسبت به دیگر محصولات پانلی نظیر تخته های چوبی چند لایه (plywood) ، تخته فیبری فشرده (HDF hardboard or) و ام دی اف (fiberboard) و... مقاومت بالای گچبرگ نسبت به آتش می باشد.

همچنین گچبرگ از نظر سبکی ، کنترل صدا ، اقتصادی بودن ، همه کاره بودن ، کیفیت و سرعت بالا و راحتی در اجرا یکی از بهترین مصالح ساختمانی است. این محصول درانواع مختلف تولید میگردد. 

انوع گچبرگ:

RG – گچبرگ معمولی MR – گچبرگ مقاوم در برابر رطوبت FR – گچبرگ مقاوم در برابر حریق FM – گچبرگ مقاوم در برابر حریق و رطوبت

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید