0

نام شرکت پخش مواد غذای

من یه شرکت پخش مواد غذایی دارم شما چه اسم هایی برای این شرکت پیشنهاد میکنین ؟ 

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
سمانه مافی

سمانه مافی

برای انتخاب ایده برند توزیع مواد غذایی، با شناسایی افرادی که می خواهید با برند توزیع مواد غذایی خود به آنها علاقه داشته باشید، شروع کنید. سن، جنسیت، علایق و ترجیحات آنها را در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند تا نامی بسازید که با مشتریان ایده آل شما طنین انداز شود و پایه و اساس یک برند توزیع مواد غذایی موفق را ایجاد کنید.

شخصیت و ارزش های برند توزیع غذای خود را تعریف کنید. شخصیت برند شما باید در نام تجارت توزیع غذا منعکس شود. در مورد ویژگی هایی که می خواهید کسب و کار تحویل غذای شما تجسم یابد فکر کنید، مانند بازیگوشی، گرمی، یا خلاقیت. فهرستی از صفت ها و ارزش هایی تهیه کنید که با برند توزیع غذای شما همخوانی دارند، زیرا می توانند الهام بخش نام تجاری شما باشند.

پیشنهاد فروش منحصر به فرد خود را برای کسب و کار توزیع مواد غذایی خود شناسایی کنید. به عنوان مثال، چه چیزی کسب و کار توزیع مواد غذایی شما را از رقبا متمایز می کند؟ نام تجاری شما باید عنصر اصلی نام تجاری توزیع غذا باشد و به انتقال ویژگی های متمایز کسب و کار شما کمک کند. مهم است که آنچه را که محصولات یا خدمات تحویل غذای شما را خاص می کند، به گونه ای به یاد ماندنی و جذاب برای مخاطبان هدف خود به اشتراک بگذارید.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید