1

قویترین روش شکستن رمز فایل زیپ rar

من یک فایل زیپ چند سال پیش دانلود کردم و میخوام ازش استفاده بکنم ولی مشکل اینجاست که دقیقا نمیدونم رمزش چیه و این فایل رو از یک سایت خارجی گرفتمش و ایرانی نیستش ممنون میشم کمکم کنید

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
3
محمد امین نقیان

محمد امین نقیان

برای شکستن رمز فایل های rar یا زیپ شما می توانید به دو طریق این کار را انجام دهید :

1. آنلاین :

اگر میخواهید که به صورت آنلاین رمز فایل های فشرده شده را پیدا کنید کافی است  وارد وب سایت lostmypass.com شوید.اکثر وب سایت ها برای حفظ امنیت سایت خود از کاربران میخواهند که تایید کنند شما ربات نیستید که ما آن را تایید میکنیم.

 ابتدا ما باید فایل rar خود را ادر این وبسایت آپلود کنیم اگر فایل فشرده شما حجم بالایی دارداحتمالا باید زمان زیادی رو منتظر بمونین تا وبسایت رمز را بازیابی کند.

حال ما یک فایل زیپ داریم که پسورد آن همچین چیزی می باشد که در تصوریر زیر شما مشاهده می کنید اگر که پسورد فایل شما پیچیده باشد ممکن است بعضی اوقات حتی 1 روز طول بکشد تا شما پسورد شما بازیابی شود ولی نکته ی مثبت اینجاست که نبازی نیست تا شما دائم سیستم خود را روشن نگه دارید و از محیط سایت خارج نشوید. سایت از شما ایمیل دریافت میکند و با ثبت ایمیل خود در سایت در صورت بازیابی پسورد، وبسایت رمز عبور رو برای شما ایمیل میکند اما روش دیگری هم وجود دارد که نسبتا سریعتر میتوانید پسورد خود را بازیابی کنید:2. بدست آوردن رمز فایل rar / zip به روش آفلاین : 

برای این کار کافی است نرم افزار passfab for rar را از طریق سایت های معتبر دانلود کنید که با چند مرحله next ساده می توانید خودتان برنامه را به راحتی نصب کنید حال ما نرم افزار را اجرا می کنیم.در اینجا ما روی گزینه ی add کلیک میکنیم و فایل فشرده ی مورد نظر را انتخاب می کنیم که در اینجا سه تا حالت وجود داره که بتونیم پسورد فایل فشرده مون رو پیدا کنیم :

  • Dictionary Attack (Quickly find the password from inbuilt or customized dictionary) : سرعت خیلی بالایی داره سریعترین حالت برای پیدا کردن رمز فایل های فشرده هستش اما مشکلی که داره این روش این هست که نرم افزار میاد از طریق دیشکنری های موجود در نرم افزار که پسورد های زیادی هم داره میاد دنبال پسورد مورد نظر می گرده تمام اونا رو تست میکنه و اگر با هر کدوم تونست فایل شما رو باز میکنه و پسورد و بهتون نشون میده میتونید این روش رو انتخاب کنید که خیلی سریع به جواب برسید .
  • Brute Force with Mask Attack (customize numbers, symbols, character, etc.) : اگر روش اول جواب نداد می تونین این روش رو امتحان کنید و وقتی جواب میده که شما یه قسمتی از رمز فایل فشرده رو بخاطر میارید که کافیه رو دکمه settings کلیک کنید و تا جایی که امکان داره نرم افزار رو برای پیدا کردن رمز راه نمایی کنید:


  • در قسمت Password length میتوانید حداقل و حداکثر تعداد کاراکتر ها رو مشاهده کنید که اگر تعداد اونا رو هم نمیدانید بهش دست نزنید.
  • در قسمت Character set می توانید تیک یک سری از گزینه را بردارید مثلا اگر حروف کوچک یا بزرک هست یا نه ، اعداد هست یا نه و آیا کاراکتر هست یا نه هرکدوم رو که فکر میکنید که پسورد شما نیست تیک آن را بردارید.
  • در قسمت Affix set شما می توانید یک راهنما برای پیدا کردن رمز خود در نظر بگیرید که specifiy prefix یعنی حرف اول پسورد شما چی بوده و specify suffix یعنی حرف آخر پسورد شما چی بوده که هر کدوم را یادتون بود تیک مربوطه را فعال کنید.
  • Brute Force Attack (Try all possible combinations, whch takes more time.) : اگر روش دوم هم برای شما درست نشد می توانید روش سوم را تست کنید که یک روش خیلی طولانی هست و میاد همه ی پسورد های ممکن رو که فایل فشرده ی شما رو داشته باشه میاد و بررسی می کنه و روش سوم قابلیت اعتماد خیلی بالایی داره و زمان ش هم خیلی زیاده که پسورد رو برای شما نشون بده

خب ما میایم روی دکمه ی استارت کلیک میکنیم.

  • checking password : پسورد هایی که برای شما داره تست می کنه رو بهتون نشون میده.
  • Password checked : پسورده هایی که براتون تست کرده رو نشون میده.
  • Seach speed : چه تعداد پسورد در ثانیه داره تست میشه که هرچقدر سخت افزار سیستم شما قویی تر باشه این کار سریعتر انجام میشه.
  • total time spent : مدت زمان سپری شده رو نمایش میده.

حال در اینجا رمز رو میبینیم که با موفقیت برامون پیدا کرد.خیلی ممنونم که تا انتهای مقاله با من همراه بودید هر سوالی داشتید درخدمتم :)

موفق و موید باشید.


برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید