0

حل مشکل جدا تایپ شدن حروف فارسی در فوتوشاپ cs

من فتوشاپ نصب کردم و میخوام کنار عکسم اسم خودم رو به فارسی بنویسم ولی حروف فارسی رو برعکس مینویسه و بهم ریخته نشون میده چیکار کنم؟

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
محمد امین نقیان

محمد امین نقیان

اگر در میخواید تو نرم افزار فوتوشاپ متن فارسی تایپ کنید ولی حروف شما برعکس تایپ میشه مثل این عکس ما با همراه باشید تا با هم این مشکل رو رفع کنیم : 

1. برای شروع روی منوی Edit کلیک کنید و سپس Prefrences  را انتخاب کنید و در آخر سمت راست بر روی گزینه ی Type کلیک کنید.2. پنجره ای تحت عنوان Prefrences باز می شود از قسمت type بر روی گزینه ی World-Ready layout کلیک کنید اگر نسخه ی فتوشاپ شما 2019 می باشد روی گزینه ی middle eastern and south asians کلیک کرده و بعد از آن بر روی دکمه ok کلیک کنید و سپس برنامه را می بندیم و مجددا باز می کنیم.3. حال  مجدد شروع به تایپ کردن نمایید و مشاهده خواهید کرد که مشکل رفع شده است و متن شما بدرستی تایپ میگردد.اگر روشی که من طی کردم برای شما جواب نداد دو تا راه حل وجود دارد تا این مشکل بر طرف گردد:

1. بر روی منوی type کلیک کرده و اشاره گر موس را به سمت language options هدایت داده و بر روی گزینه middle eastern features کلیک کنید تا تیک سیاه برای شما ظاهر شود سپس برنامه را مجددا ببندید و دوباره باز کنید تکس باکس قبلی را با دکمه ی کیبورد delete بفشارید و دوباره متن را به فارسی تایپ کنید تا مشکل حل شود.


2. روش بعدی استفاده برنامه های جانبی است که به شما چند تا نرم افزار معرفی میکنیم تا مشکل شما برطرف گردد :

  • word
  • wordpad
  • نرم افزار فارسی نویس به نام مریم
  • به کمک این نرم افزار ها می توانید متن خود را تایپ کنید سپس از متن تایپ شده عکس بگیرید و داخل فتوشاپ به عنوان یک لایه ی جدید از این عکس استفاده نمایید 

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید