0

رفع مشکل سریال جعلی دانلود منیجر idm در ویندوز

من idm رو روی لپ تاپم نصب کردم و بعد اون رو کرک کردم ولی همچنان ارور جعلی بودن دانلود منیجر رو نشون میده برای رفع رفع ارور سریال نامبر دانلود منیجر باید چه کاری انجام بدم ؟‌


برچسب ها:
اشتراک گذاری:
2
محمد امین نقیان

محمد امین نقیان


اگر هنگامی که idm را باز می کنید با همچین خطایی آزار دهنده ایی مواجه می شوید که نرم افزار شما توسط یک لایسنس نامعتبر ثبت شده است برای حل این مشکل با من همراه باشید:

 برای شروع ما به دو روش می توانیم این مشکل را برطرف کنیم :

روش اول : حذف برنامه 

1. برای شروع کافی است بر روی استارت کلیک کنید و کلمه Control Panel را تایپ کنید تا پنجره ی جدید باز گردد.2. بر روی Uninstall a program کلیک کنید و به دنبال برنامه Internet download manager بگردید3. بر روی برنامه راست کلیک کنید و بر روی گزینه Uninstall / Change کلیک کنید.4. شما به دو روش حق انتخاب دارید برای حذف این برنامه :

  • Default ( پیش فرض) : اگر شما این گزینه را پاک کنید فایل های اجرایی و افزونه هایی که در گوگل کروم شما نصب شده است پاک می کند
  • full ( کامل) : اگر این گزینه را فعال کنید تمام فایل های شما و علی الخصوص تنظیماتی که در نرم افزار اعمال کردید و نرم افزار هایی که موفق به دانلود آن نشده اید را پاک میکند پیشنهاد من روش اول است چرا که میتونید بعدا به آن دسترسی داشته باشید.


5. بر روی دکمه Next کلیک کنید و سپس رو دکمه ی finish کلیک کنید بعد از آن سیستم را ریستارت کنید تا تغییرات اعمال گردد روی دکمه ی Restart کلیک کنید.


روش دوم : بستن کامل برنامه

1. برای انجام اینکار بر روی کلید ترکیبی ctrl + alt + delete بفشارید و سپس روی task manager کلیک کنید.2. به سر برگ Details مراجعه کنید و بر روی فایل IDMan.exe کلیک کنید و بر روی دکمه End task کلیک کنید.حال برنامه به طور کامل بسته شد ولی اگر شما روش اول را انتخاب کردید بر روی دکمه finish فعلا کلیک نکنید چرا که برنامه شما اجرا می شود و اگر دستتان به دکمه ی finish خورد کافی است مسیر روش دوم را طی کنید حال ما برای شروع میخواهیم خطای جعلی را غیرفعال کنیم برای این کار ما باید نرم افزار مان را کرک کنیم قبل از آن که فایل کرک را اجرا کنید از شما خواهش میکنم که هر نوع آنتی ویرویس دارید غیرفعال کنید چرا که آنتی ویروس شما نرم افزار کرک کننده را به عنوان فایل مخرب شناسایی میکند و آن را از سیستم شما پاک میکند ما به صورت کلی زمانی نرم افزار مان را کرک میکنیم که بخواهیم از نرم افزار به صورت بلند مدت و بدون ایراد استفاده کنیم بعد از این که آنتی ویروس را غیرفعال کردیم لازم است این مسیر را برای کرک نرم افزار IDM طی کنید : 

1. روی فایل PATCH دوبار کلیک کنید و روی برنامه راست کلیک کنید و بر روی گزینه Run as administrator کلیک کنید پنجره ای تحت عنوان user account control ظاهر می گردد کافی است روی دکمه ی yes کلیک کنید تا نرم افزار اجرا گردد.2. هم اکنون شما محیط نرم افزار را مشاهده می کنید که کافی است بر روی دکمه patch کلیک کنید تا نرم افزار شما کرک شود و خطای لایسنس جعلی بودن دیگر برایتان ظاهر نمی گردد:)امیدوارم توانسته باشم به شما کمکی کرده باشم :)

موفق و پیروز باشید:)

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید