0

بالا بردن سرعت لپ تاپ

لپتاپ من یه مقدار قدیمی شده و رم 8 گیگ و cpu i 5 داره و قبلا سرعتش خیلی خوب بود ولی الان خیلی سرعتش کم شده در حدی که یه فایل word رو چند دقیقه زمان میبره باز کنه .

چطور میتونم سرعت لپ تاپم رو افزایش بدم؟‌


برچسب ها:
اشتراک گذاری:
2
لیلا سعیدی

لیلا سعیدی

لپتاپ ها و سیستم های کامپیوتری بعد از یه مدت به خاطر فایل هایی که خوده ویندوز به صورت دوره ایی ایجاد میکنه (junk files) سرعتش کم میشه . البته لپ تاپ ها و سیستم های خانگی که عمرشون بنسبت زیاده به خاطر پایین بودن نسل پردازنده و رمشون معمولا بعد از گذشت چند سال سرعتشون رفته رفته کم میشه .

یکی از روش های بهینه و کار آمد افزایش سرعت لپ تاپ  و ویندوز استفاده از نرم افزار بالا بردن سرعت می باشد که با حذف فایل های اضافه تا حد قابل قبولی میشه سرعت ویندوز رو ارتقا داد. 

از معروفترین نرم افزار های پاکسازی ویندوز ccleaner می باشد که بعد از نصب به راحتی میتونین ازش استفاده کنید و تا حد قابل قبولی سرعت ویندوزتون  بهتر میشه .


0
محمدرضا محمدی

محمدرضا محمدی

یه روش دیگه برای افزایش سرعت لپ تاپ یا سیستم های کامپیوتری ارتقا منابع سخت افزاری اوناس .بعضی از لپتاپ ها یک اسلات اضافه دارن که به راحتی میشه یه رم اضافه کرد به لپ تاپ و سرعتش و ارتقا داد . 

البته تو فرایند اضافه کردن رم باید هواستون به CPU هم باشه و به همون نسبت رم و ارتقا بدین و برای این کار بهتره که که یه متخصص یا تعمیر کار  انجام بده این کار  رو . 

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید