2

✔️حذف کامل پیام در واتس آپ پس از گذشت چند روز

چگونه می توانیم پیامی را در واتساپ بعد از چند روز به طور کامل برای دو طرف حذف کنیم ؟ 


برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
محمد امین نقیان

محمد امین نقیان

1. برای حذف پیام ارسال شده در واتساپ قبل از گذشت سه روز از زمان ارسال باید پیام مورد نظر را انتخاب کنید و می بینید که پیام شما هایلایت آبی خورده است در بالا بر روی آیکن سطل زباله کلیک کنید.

2. پیامی برای شما باز می شود که شما برای حذف پیام دوتا گزینه دارید :

  • Delete for me ( حذف برای من) : همانطور که از اسم آن معلوم است این پیام برای شما حذف می شود ولی برای مخاطب شما حذف نمی شود.
  • Delete for everyone (حذف برای همه) : همانطور که از اسم آن معلوم است این پیام هم برای شما و هم برای مخاطب خود حذف میگردد.
  • اگر پیامی را میخواهید بعد از سه روز یا بیشتر حذف کنید فقط گزینه Delete for me را مشاهده می کنید.


3. برای حذف پیام بعد از گذشت سه روز ما باید در واقع واتساپ رو دور بزنیم برای حذف پیام شما باید ابتدا وای فای و دیتای همراه خود را خاموش کنید (نحوه ی خاموش کردن دیتای همراه و وای فای در انتهای این پاسخ قرار گرفته است) و سپس برای حذف پیام مراحل زیر را دنبال کنید : 

1. مراجعه به برنامه ها و اعلان ها :

برای مشاهده برنامه ها و اعلان ها کافی است به تنظیمات تلفن همراه خود مراجعه کنید بر روی برنامه ها یا برنامه ها و اعلان ها کلیک کنید.
2. در این بخش نرم افزار واتساپ رو پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.


3. متوقف کردن واتس آپ :

بعد از آن می بایست واتس آپ را متوقف کنید برای متوقف کردن واتس آپ بر روی Force stop یا به معنی بهتر متوقف کردن موقت می باشد کلیک کنید.

5. تنظیمات تاریخ و زمان :

  • برای تنظیم کردن تاریخ و زمان کافی است ابتدا روی ایکن سرچ در صفحه اصلی تنظیمات وجود دارد کلیک کنید و عبارت Date and time یا تاریخ زمان سرچ کنید.
  • تنظیمات خودکار تاریخ یا زمان یا Automatic date and time را غیرفعال کنید.
  • بعد از آن به صورت دستی زمان و تاریخ را تنظیم کنید فقط دقت کنید که پیام را در چه ساعتی و در چه تاریخ ارسالی کنید اگر نمیدانید پیشنهاد میکنم واتس آپ را باز کنید و تاریخ و زمان آن را با دقت مشاهده کنید بعد از آن واتس آپ را کامل ببندید و از مرحله سوم بخش اول مراحل را تکرار کنید ولی قبلش حتما مطمئن باشید وای فای خاموش می باشد.

6. مرحله آخر :)

الان نوبت می رسد پیام را برای مخاطب خود پاک بکنید الان وای فای روشن نکنید واتس آپ را باز کنید برای مخاطبی که پیام را به اشتباه ارسال کردید را پیدا کنید بعد از آن روی متن نگهدارید تا متن شما هایلات آبی گردد بعد از آن بالا بر روی آیکون سطل زباله کلیک کنید و می بینید که گزینه حذف برای همه برای شما ظاهر می شود و روی آن کلیک کنید می بینید پیام برای او حذف می شود سپس دیتا یا وای فای را روشن کنید که حذف پیام تایید شود

حرف آخر :)

بعد از این که کاراتان تموم شد پیشنهاد میکنم زمان و تاریخ گوشی خود را به حالت قبلی برگردانید برای اینکار از مرحله پنجم شروع کنید و گزینه Autmatic date and time را فعال کنید تا تاریخ و زمان دقیق بر روی گوشی تلفن همراه اعمال گردد


خاموش کردن دیتا و وای فای تلفن همراه :

موفق و پیروز باشید:)

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید