0

حل مشکل آنتن دهی گوشی

گوشی من چند وقت آنتن دهیش اوضاش خوب نیست .

برای حل کردن مشکل آنتن گوشی چه راهی پیش نهاد میدین ؟ 


برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
سمانه مافی

سمانه مافی

عدم سیگنال سیم کارت معمولاً به دلیل قرار ندادن صحیح سیم کارت در تلفن یا زمانی که شما از نزدیکترین دکل تلفن دور هستید ایجاد می شود. این را می توان به راحتی با انتقال به مکان دیگری برطرف کرد زیرا پوشش شبکه در مناطق مختلف متفاوت است و سیگنال تلفن شما ممکن است در برخی از محیط های بسته مسدود شود. بنابراین می توانید حرکت کنید یا به بیرون بروید تا ببینید سیگنال برمی گردد یا خیر. اگر با این کار مشکل عدم وجود سیگنال سیم کارت حل نشد، راه دیگری برای رفع آن، تنظیم مجدد نام نقاط دسترسی است. با انجام این مراحل می توان این کار را انجام داد:

به قسمت تنظیمات بروید.

Connections را انتخاب کنید.

روی Mobile Networks کلیک کنید.

انتخاب نام نقاط دسترسی (APN)

روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

Reset to default را انتخاب کنید.

با این کار مشکل سیگنال نداشتن سیم کارت برطرف می شود.

به طور کلی عدم آنتن دهی خوب در تلفن همراه می تواند نتیجه مشکلات مختلفی از جمله مشکلات سخت افزاری باشد. برای برطرف کردن مشکل  آنت دهی در گوشی های اندروید، ابتدا باید موبایل خود را ریستارت کنید. اگر گیرنده سیگنال تلفن بعد از این کار نمی کند، حالت هواپیما را تغییر دهید. اگر گیرنده سیگنال تلفن کار نمی کند، باید به صورت دستی شبکه را انتخاب کنید. با دنبال کردن این مراحل می توانید این کار را انجام دهید:

به قسمت تنظیمات رفته

شبکه و اینترنت را باز کنید.

شبکه های تلفن همراه را انتخاب کنید.

انتخاب خودکار شبکه را خاموش کنید.

لیستی از ارائه دهندگان شبکه ظاهر می شود.

شبکه مناسب را انتخاب کنید و ببینید که آیا این مشکل را حل می کند یا خیر؟

اگر این کار باعث نمی شود گیرنده سیگنال گوشی کار نکند، به این معنی است که سیم کارت شما در جای خود قرار ندارد. گوشی خود را خاموش کنید و سیم کارت را به درستی تعمیر کنید. با این روش ها می توانید به راحتی مشکل عدم سیگنال را در گوشی اندرویدی خود برطرف کنید.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید