1

بهترین روش نصب پرینتر های canon یا HP در ویندوز 10

من یه پرینتر HP جدید خریدم لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم پرینتر جدید رو تو سیستم خودم نصب و از همه امکاناتش استفاده کنم .

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
محمد امین نقیان

محمد امین نقیان

برای نصب پرینتر ابتدا کابل را به یکی از پورت های USB سیستم خود متصل کنید و پرینتر را روشن کنید حال به This pc مراجعه کنید و مراحل زیر را انجام دهید.

1. بر روی آیکون زیر دوبار کلیک کنید .

2. هم اکنون پنجره ی خوش آمدگویی برای ما ظاهر می شود که باید قوانین آن ها را تایید کنیم و سپس روی دکمه install کلیک کنید.

3. حال منتظر باشید تا محتوای شما در فضای هارد خود نصب گردد کمی زمان بر است.

4. در اینجا ما پرینتر را با موفقیت نصب کردیم از ما دو تا گزینه را میخواهد که اولی register product هست که یعنی محصول را در سایت مربوطه شون ثبت کنیم که لازم به این کار نیست تیک آن را بردارید و دومی print test برای این که اگر پرینتر شما بدون ایراد و با موفقیت نصب شده باشد این گزینه رو به صورت پیش فرض برای شما فعال میکند تا دستگاه شما با موفقیت تست شود که اگر ورق a4 دارید میتوانید به راحتی عملکرد دستگاه خود را تست کنید.


این روش برای پرینتر های جدید و ویندوز 10 تست شده است در صورتی که پرینتر شما قدیمی است و با روش بالا نتوانستید پرینتر را نصب کنید میتوانید به سوال آموزش نصب پرینتر در ویندوز بدون سی دی مراجعه کنید

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید