8

وقتی فرزند درخواستی داره چطوری باید باهاش رفتار کنم ؟

دخترم میخواد چکمه سوارکاری بخره ولی نمیدونم این ورزش رو ادامه میده یا نه

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
سارا امیدی

سارا امیدی

به هر حال باید فرصت تجربه کردن را برای فرزندتان ایجاد کنید،اگر از نظر هزینه این امکان برای شما وجود ندارد،می توانید با اجاره کردن،در حد چند جلسه،این فرصت را به او بدهید که تجربه کند تا تصمیم بگیرد می خواهد ادامه دهد یا نه.

0
فردوس نقوی

فردوس نقوی

سلام.. یک نوشته در توئیتر خواندم برایم بسیار جالب بود... با شما به اشتراک می گذارم:


برادرم تولد ۶ سالگیش یه یونیفرم خلبان جنگی کادو گرفت که ۲۴ ساعته تنش بود و در نمی‌اورد. تقریبا یک سالی تا میتونست پوشیدش تا مامان از حرصش تبدیلش کرد به قاب دستمال. من هم دلم پیش اون یونیفرم بود، ولی دخترونه نداشت. تلویزیون پر بود از تصاویر جبهه و جنگ و لباس خلبانی برادرم دلم رو برده بود. یه روز بهشون گفتم من میخوام بزرگ شدم خلبان بشم. بهم گفتن اخه دختر خلبان نمیشه. تو قراره دکتر بشی!
الان خنده‌م میگیره ولی حالا چی میشد بگن خیلی هم عالی، خلبان یا هر چی بخوای میشی؟ من که تهش هزاربار نظرم عوض میشد این چه حرفی بود اخه…
امروز یه ویدئو میدیدم. پسره یه چیز جالبی تعریف میکرد، میگفت ۵ ساله‌م بود که به پدر و مادرم گفتم میخوام مربی تعلیم نهنگهای قاتل بشم. یه فیلمی دیده بودم و اونقدر خوشم اومده بود که با خودم این تصمیم رو گرفتم. پدر و مادرم گفتن خیلی عالیه. برای اینکه بتونی باید شنا یاد بگیری و اسمم رو نوشتن کلاس شنا. من با اشتیاق تموم تلاشم رو میکردم که خیلی خوب شنا یاد بگیرم. بهم گفتن خوب مدرک کالج هم احتیاج داری تا مربی نهنگهای قاتل بشی، پس باید خوب درس بخونی و من هم درس خوندم و مدارج تحصیلی رو اومدم بالا.
الان مربی نهنگهای قاتل نیستم، اما مدرک دارم، شنا رو خیلی خوب بلدم و تا دلتون بخواد از Orca یا نهنگهای قاتل اطلاعات دارم.

«دیکتاتور حانیه»
...............

امیدوارم در تصمیم گیری کمکتون کنه...

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید