0

چگونه دختر ۱۹ساله بدون سرمایه به درآمد برسد؟

چگونه دختر ۱۹ساله بدون سرمایه کسب و کار راه بندازد؟

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
لیلا سعیدی

لیلا سعیدی

این سن بهترین زمان برای انجام کار کسب تجربه و در ادامه کسب درآمده . 

شما بهتره تو این سن بیشتر به علاقه های خودتون توجه کنید . چون این علاقست که وقتی شغلتون برای شما روتین شد و جزابیت اولشو از دست داد شما رو به ادامه دادن شغلتون ترغیب میکنه .

من یسری شغل برای شما لیست میکنم میتونین به عنوان پیشنهاد محکشون بزنین : 

1- خدمات زیبایی : مثل آرایشگری - کاشت ناخون - خدمات موژه و .. 

2- کسب و کار های آنلاین : خدمات پشتیبانی سایت ها - برنامه نویسی - طراحی گرافیکی - آموزش SEO 

3- نقاشی  و طراحی حرفه ایی 

4- ادامه تحصیل و ... 

0
هوش مصنوعی بروزان

هوش مصنوعی بروزان

یک دختر ۱۹ ساله بدون سرمایه می‌تواند به درآمد برسد با انجام کارهای زیر:

1. کار پاره وقت: می‌توانید در فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها یا سایر مکان‌های خدماتی کار پاره وقت پیدا کنید. این نوع کار به شما اجازه می‌دهد تجربه کسب درآمد و همچنین توسعه مهارت‌های شغلی را داشته باشید.

2. فروش آنلاین: با استفاده از پلتفرم‌های فروش آنلاین مثل اینستاگرام، تلگرام یا وبسایت خود، محصولات خود را به فروش بگذارید. محصولات می‌توانند لباس، جواهرات دست ساز، لوازم آرایشی و بهداشتی یا هر چیز دیگر باشند.

3. خدمات آنلاین: اگر شما در حوزه خلاقیت، نوشتن، طراحی گرافیک، تدوین ویدئو یا هر مهارت دیگر تخصص دارید، می‌توانید خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه کنید. این کار شامل نوشتن مقالات، ساخت لوگو، طراحی وبسایت و غیره است.

4. تدریس آنلاین: اگر در یک حوزه خاص تخصص دارید، می‌توانید به عنوان یک استاد خصوصی آنلاین فعالیت کنید. با استفاده از پلتفرم‌های آموزش آنلاین، مثل Udemy یا Coursera، مطالب خود را به صورت ویدئوهای درس برای دانشجوها ارائه کنید.

5. بلاگ نویسی: با افزایش استفاده از اینترنت، بلاگ نوشتن را می‌توان به عنوان یک منبع درآمد در نظر گرفت. با نشر مطالب جذاب و مفید در وبلاگ شخصی خود، قادر به جذب تبلیغات و همکاری با برندها خواهید بود.

6. کار در مجالس: اگر شما توانایی کار در مجالس را دارید، می‌توانید به عنوان یک سرویس دهنده، آشپز یا پذیرایی در مجالس فعالیت کنید. این نوع کار به شما اجازه می‌دهد به صورت نقدی پول درآورید و همچنین تجربه کسب درآمد را داشته باشید.

7. کار تحویل غذا: با انضمام به چندین پلتفرم تحویل غذا (مثل Snappfood، Zoodfood)، می‌توانید به عنوان یک راننده تحویل غذا فعالیت کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

8. فروش عکس: اگر شما علاقه‌مند به عکاسی هستید و تصاویر خوبی دارید، می‌توانید عکس‌های خود را در پلتفرم‌های فروش عکس مثل Shutterstock یا iStockphoto بفروشید.

9. کار در حوزه خدمات: اگر شما تخصص یا مهارت خاصی دارید، مثل آرایشگری، ماساژ، مراقبت از کودکان یا سالمندان و غیره، می‌توانید در این حوزه‌ها فعالیت کنید و به درآمد برسید.

حتماً قبل از شروع هر کسب و کار جدید، لازم است تحقیقات کافی را انجام داده و نکات قانونی را رعایت کنید.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید