0

چگونه در کمترین زمان یک دختر را علاقه مند به خود کنم

چطور مخ یک دختر را بزنم؟ 

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
زهره حاجی زاده

زهره حاجی زاده

برای جذب کردن یک دختر بهترین کارهایی که می‌توانید انجام بدهید:

۱) به او احساس امنیت بدهید: به او این احساس را بدهید که او را حمایت می‌کنید و پشتیبان و حامی او هستید.

۲) زبان عشق او را بفهمید: هر کدام از ما با زبان خاصی عشق را دریافت می‌کنیم و به دیگران عشق می‌دهیم.‌ بعضی‌ها با کادو گرفتن احساس دوست‌داشتنی بودن می‌کنند و بعضی‌ها دوست دارند از زبان شما بشوند که دوستش دارید! از او بپرسید چه چیزی برایش خوشایند‌تر است و همان رفتار را انجام دهید.

۳) از او تعریف کنید: جذب چه چیزی در مورد او شدید؟ همین را به او بگویید! اگر چهره‌ی زیبایی دارید یا دختر باهوشی است، از گفتن اینها دریغ نکنید.

۴) به علائقش پی ببرید: ببینید به چه چیز‌هایی علاقه دارد و سعی کنید با او همراه شوید. در مورد این علائق صحبت کنید یا با هم به انجام فعایت‌های مربوط به آنها بپردازید.

0
صبا تقی زاده

صبا تقی زاده

بلد بودن ویژگی‌های زنانه‌ای که در اکثر زنان مشترکه می‌تونه بسیار کمک‌کننده باشه. اولا زنان عموما از مردانی خوششون میاد که زود تصمیم می‌گیرن. دوما زنان از مردانی خوششون میاد که بهشون امنیت مالی، فیزیکی و روانی می‌ده و ….

اما چیزی که مهمه اینه که بدونید اینا صرفا یه سری ویژگیه مشترکه که ممکنه برای دختری که شما ازش خوشتون میاد جوابگو نباشه. پس از نظر من نیازه تا شما برخورد رو در رو و گفتگو داشته باشید تا بتونید بیشتر بشناسیدش و بر این اساس رفتار کنید.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید