0

چجوری یه دوست پسری رو که رفته رو به رابطه برگردونم تا التماسم کنه؟

چگونه یک مردی که مرا بخاطر زنان دیگر ناگهان ترک کرده و رفته است دوباره به رابطه با خودم برگردانم؟

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
زهره حاجی زاده

زهره حاجی زاده

اگر بپرسید: آیا راه‌هایی برای برگرداندن مردی که رابطه را ترک کرده است وجود دارد؟ پاسخ من به شما مثبت است.

اما اگر بپرسید: چنین کاری به نفع من است و برایم فواید بلندمدتی دارد؟ به احتمال زیاد پاسخ منفی است.

اگر این آقا شما را به خاطر ارتباط با زن دیگری ترک کرده باشد، یعنی کمبودی در این رابطه وجود داشته است و حالا اگر دوباره به رابطه برگردد، آن کمبود دوباره سر بر می‌آورد و باعث جدایی دوباره‌ی شما می‌شود. 

قبل از فکر کردن به برگرداندن او، به این فکر کنید که اگر موفق به برگرداندنش شوید؛ آیا می‌توانید او را به خاطر ارتباط با زن دیگری ببخشید؟ آیا می‌توانید این رابطه را از سر بگیرید؟

ممکن است بگویید هدفم ادامه دادن ارتباط نیست و فقط قصد دارم از او انتقام بگیرم. در این صورت نیز از شما می‌خواهم وقت و انرژی خود را به جای تلاش برای برگرداندن این آقا و انتقام گرفتن، صرف برقراری ارتباطی سالم با مردی دیگر کنید.

0
صبا تقی زاده

صبا تقی زاده

رابطه سالم زمانی شکل میگیره که شما ادبیات و سواد اون رو‌ داشته‌باشید. سواد رابطه به این معنیه که شما به علت مشکلاتتون فکر کنید. به علت رفتن اون مرد فکر کنید. نمیشه اگر کسی نمی‌خواد به رابطه‌ای برگرده کاری کرد تا التماس کنه مگر با کمک جادو جمبلِ دوستانِ طالع‌بین.

بسته به اینکه علت رفتن اون آدم چیه راهکارها و رفتارهای سالم متفاوت میشه. اگر علتش خیانته، خب شما چرا میخواید برگردونیدس؟ به‌علت وابستگی؟ یا دلیلش چیز دیگه‌ایه؟ اگر اون آدم به‌ناگهان احساس خشم کرده و ترکتون کرده؟ بازم شما چرا میخواید برگردونیدش؟

شما باید پاسخ تمام این سوالات فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید فقط پیشنهاد من اینه که اگر اون ادم، آدمِ سمی‌ای بوده، تو دام وابستگی و احساس گناهی که بهتون میداده، نیوفتید. اگر هم دلیلش چیز دیگه‌ایه که مطرح کنید تا باهم راجع بهش گفتگو کنیم.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید