0

چطوری خیانت شوهرم را ببخشم؟

ایا میتوانم خیانت  شوهرم را ببخشم 

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
صبا تقی زاده

صبا تقی زاده

اینکه سوال رو به‌صورت پیش‌فرض با بخشش مطرح کردید درست نیست. مسئله‌ی خیانت مسئله‌ایه که گریبانگیر تعداد زیادی از روابط هست اما هرگز برای تمام این خیانت‌ها نمی‌شه یک نسخه واحد پیچید. نیازه تا موقعیتی که خیانت دیده شده بررسی بشه. اگه موقعیت جوری باشه که جدایی راه‌حل بهتری باشه، قطعا نباید به بخشش فکر کرد، اگر موقعیت جوری باشه که بخشش راه‌حل بهتریه، اون موقعه که باید به بخشش فکر کرد. اما در نهایت تنها تصمیم‌گیرنده خود شمایید و اگر تصمیمتون بخششه باید به چند نکته فکر کنید:

باید مشخص کنید که اصلا چرا خیانت رخ داده. طرحواره‌های خودتون و همسرتون چی بودن که منجر به خیانت شدن؟ و سپس اگر همسرتون عمیقا از کارش پشیمونه و میخواد که اوضاع رو بهتر کنه من پیشنهاد میدم باهم به زوج‌درمان‌گر مراجعه کنید تا بتونید خیانت رو علت‌یابی کنید و در راستای حل اون علت بکوشید تا مجدد این اتفاق نیوفته.

در نهایت و در طی انجام تمام این مراحل بدانید و آگاه باشید که شما حتی اگر هم بسیار اشتباه داشتید در رابطتون، اما خیانت راه‌حلش نبوده و سعی کنید جلوی احساس گناه خودتون رو بگیرید.

0
زهره حاجی زاده

زهره حاجی زاده

برای بخشش خیانت عجله نکنید! بخشش خیانت شدنی است و می‌توانید آن را انجام دهید اما برای این کار به خودتان زمان بدهید.

آیا همسرتان ارتباط با آن خانم را تمام کرده است؟ آیا از شما عذرخواهی کرده است؟ آیا واقعا تغییر کرده است؟

همه‌ی اینها موارد مهمی است که تا وقتی که اتفاق نیفتاده‌اند بخشش سخت و نشدنی است!

خودتان را برای بخشیدن او تحت فشار نگذارید و حتما در مورد مسائلی که برایتان مهم است از او سوال کنید.

در نهایت احتمالا به درمان زوجی نیاز داشته باشید. زوج درمانی به شما کمک می‌کند مسائلی که ارتباط شما را به سمت خیانت کشانده است را ببینید، آنها را رفع کنید و رابطه را از نو شروع کنید.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید