0

چگونه برق رایگان تولید کنم

چگونه برق رایگان تولید کنم

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
سمانه مافی

سمانه مافی

برای تولید برق در خانه روش‌های مختلفی وجود دارد که با استفاده از سرمایه اولیه برای راه اندازی آن، می‌توانید در آینده از برق رایگان تولیدی خود استفاده کنید:

پانل های برق خورشیدی : پنل‌های خورشیدی با استفاده از سلول‌های فتوولتائیک تولید می‌شوند که برای تشکیل ماژول‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند. این سلول ها معمولا از لایه های سیلیکون ساخته می شوند، زیرا یک ماده نیمه رسانا است.

 توربین بادی : توربین های بادی از پره های بزرگی استفاده می کنند که جریان باد را می گیرند. هنگامی که باد می وزد، پره ها شروع به چرخش می کنند، که توربین را فعال می کند که جریان الکتریکی تولید می کند. بنابراین هر چه باد شدیدتر باشد، برق بیشتری تولید می شود.

پمپ های حرارتی زمینی منبع هوا : به طور مشابه، پمپ های حرارتی منبع هوا در عوض گرما را از جو جذب می کنند. این گرما همچنین برای تولید آب گرم، رادیاتورهای حرارتی و گرمایش از کف استفاده می شود، اما می تواند برای گرم کردن کنوکتورهای هوای گرم نیز استفاده شود.

زیست توده : گاهی اوقات می‌توان اجاق‌های چوبی را با دیگ پشتی نصب کرد تا گرمایش آب را همزمان تامین کند. از آنجایی که دیگ، کنده‌ها، تراشه‌ها یا گلوله‌ها را می‌سوزاند، گرما توسط سیستم گرمایش مرکزی و آب گرم استفاده می‌شود که می‌تواند در مقایسه با سیستم گرمایش الکتریکی قدیمی سالانه ۷۰۰ پوند صرفه‌جویی کند.

برق آبی : فناوری هیدرو از منابع آب جاری برای تولید برق استفاده می کند. این می تواند هر چیزی از یک نهر کوچک تا یک منبع رودخانه بزرگ باشد. اینها اغلب قادر به تولید برق کافی برای روشنایی و لوازم خانگی در یک خانه معمولی هستند.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید