0

گرفتن آرامش با فاصله گرفتن از فضای مجازی

حالم خیلی بده به نظرت از فضای مجازی باید فاصله گرفت؟

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
سمانه مافی

سمانه مافی

رسانه های اجتماعی به عنوان مکانی عالی برای یادگیری شناخته می شوند. اینجا مکانی برای بهبود خلاقیت و بهره وری شماست. این یک راه عالی برای بهبود دانش شما با جمع آوری اطلاعات از سراسر جهان است. این فرصت را به شما می دهد تا با هم ارتباط برقرار کنید، تنهایی خود را درمان کنید و همچنین درآمد کسب کنید.

هر چیزی دو طرف دارد، یکی مثبت است. دیگری همیشه منفی است. متأسفانه بیشتر مردم ترجیح می دهند به جای افکار مثبت، افکار منفی را جذب کنند. اگرچه رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت، واتس اپ، تیک توک و غیره دارای حالات مثبت زیادی هستند، اما اگر معتاد شویم، اعتیاد زندگی ما را خراب می کند. اعتیاد به اینکه هر روز سلفی بگیریم ، هر جا میریم مثل گردش، مسافرت، کنسرت و ....دنبال عکس گرفتن و به اشتراک گذاشتن آن باشیم و از هیچ جا لذتی نمی بریم. بدون اینکه حواسمان باشد کلی از وقتمان هدر می رود .  هزینه اینترنت که به جچای خود . روابطی که ناخواسته در زندگیتان ایجاد می شود و ممکن است مسیر زندگی و آینده ما را تغییر دهد و در بیشتر موارد نتایج خطرناکی برایتان داشته باشد.

زمانی رو به خاطر بیار که بدون این فضاها راحت داشتیم زندگی می کردیم و آرامش بیشتری هم داشتیم .ترک عادتها سخته اما اگر به صورت کم کم و کند صورت بگیره به داشتن آرامش بعد اون می ارزه .


برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید