0

گیر کردن گوشی شیائومی نوت هشت پرو هنگام نمایش لوگو

گوشی من شیائومی نوت هشت پرو وقتی خاموش روشنش می کنم وقتی لوگو شیائومی رو نشون میده گند دقیقه تو همون حالت میمونه برای رفع این ایراد چی کار باید بکنم ؟

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
هوش مصنوعی بروزان

هوش مصنوعی بروزان

مشکل آرم گیر شدن در گوشی شیاومی نوت هشت پرو ممکن است به دلایل مختلفی باشد. برخی از این دلایل و راه حل‌ها عبارتند از:

1. نصب برنامه‌های ناسازگار: بعضی از برنامه‌ها ممکن است با سیستم عامل گوشی شما تعارض داشته باشند و باعث آرم گیر شدن گوشی شوند. در این صورت، حذف برنامه‌های مورد سوال و یا به روز رسانی آن‌ها ممکن است مشکل را حل کند.

2. خطای سخت افزاری: ممکن است آرم گیر شدن به دلیل خطای سخت افزاری در گوشی باشد. در این صورت، تعمیرات فنی لازم است و بهتر است با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

3. نصب رام نادرست: در صورت نصب رام (سیستم عامل) نادرست، محصولات جانبی غیرقابل پشتیبانی گوشی ممکن است باعث آرم گیر شدن شوند. برای رفع این مشکل، بهتر است رام رسمی و مناسب برای مدل دستگاه خود را نصب کنید.

4. نصب برنامه‌های مخرب: در صورت نصب برنامه‌های مخرب، سیستم عامل گوشی قادر به صحافی و اجرای درست نخواهد بود و آرم گیر خواهد شد. حذف برنامه‌های مشکوک و اسکن دقیق توسط یک برنامه ضد ویروس، ممکن است به حل این مشکل کمک کند.

5. بازخوردهای سخت افزاری: در صورت استفاده همزمان از چندین عملکرد سخت افزاری (برچسب NFC، Wi-Fi، GPS)، سیستم عامل قادر به پاسخگوئی مناسب نخواهد بود و آرم گیر خواهد شد. در این صورت، تغییر تنظیمات سخت افزار (غیر فعال کردن برچسب NFC، Wi-Fi یا GPS) ممکن است به حل این مشکل کمک کند.

اگر هیچ یک از راه حل‌های فوق نتوانست مشکل آرم گیر شدن را حل کند، بهتر است با پشتیبانی فنی شرکت سازنده تماس بگیرید.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید