1

چگونه دلتنگی را رفع کنیم؟!

چگونه دلتنگی را رفع کنیم؟!

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
سمانه مافی

سمانه مافی

از این نکات برای کمک به مقابله با دلتنگی خود استفاده کنید و ممکن است به مرور زمان احساس بهتری داشته باشید.

1- با کسی که به او اعتماد دارید صحبت کنید

با کسی که به او اعتماد دارید تماس بگیرید و به او بگویید چه احساسی دارید. این می تواند یک دوست، یکی از اعضای خانواده یا یک مشاور باشد. به اشتراک گذاشتن افکارتان می تواند بار شما را سبک کند و کمتر احساس تنهایی کنید.

2. به روال خود برگردید:

روز خود را با ساختاری  سازماندهی کنید. در صورت امکان، زمان‌های مشخصی برای خوردن، مطالعه، استراحت و ورزش داشته باشید که نشان‌دهنده روال قبلی شما باشد.  سرگرمی ها می توانند محیط جدید شما را قابل پیش بینی تر و راحت تر کنند و به کاهش احساس تنهایی کمک کنند.

3.  تا می توانید خودتان را مشغول کنید:

به سایر گروه های مرتبط با علایق خود بپیوندید. عضوی از یک جامعه جدید می تواند به شما احساس تعلق دهد و شما را از احساس ناراحتی و دلتنگی دور کند. کلاسهای آموزشی ، یادگرفتن زبان جدید یا ساز و سرگرمی حتی دنبال کردن سریالی جدید می تواند شما را مشغول کند.

4. برای تقویت خلق و خوی خود ورزش کنید:

به پیاده روی بروید، به باشگاه بروید یا کمی یوگا انجام دهید. فعالیت بدنی می تواند یک تقویت کننده عالی خلق و خو باشد و حتی به پاکسازی ذهن شما کمک کند. همچنین اگر فصل جدید شما دشوار است، این یک راه عالی برای رهایی از استرس یا ناامیدی است.

5. یک دفتر خاطرات برای پردازش احساسات خود داشته باشید.

تجربیات و احساسات خود را  بنویسید. این می تواند به شما کمک کند احساسات خود را پردازش کنید و تطبیق خود را با شرایط جدید پیگیری کنید.


برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید