1

چگونه برنامه نویس بشم و سریع وارد مرحله کسب درآمد بشم؟

چگونه برنامه نویس بشم و سریع وارد مرحله کسب درآمد بشم؟

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
سمانه مافی

سمانه مافی

  1. برنامه نویسان اغلب ملزم به داشتن مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر یا یک رشته مرتبط هستند. زیرا این شغل به مهارت های فنی زیادی نیاز دارد.
  2. مهارت های کدنویسی قوی را توسعه دهید. حتی با داشتن مدرک، خوب است مطمئن شوید که کدنویسی را که یاد می گیرید درک می کنید و مهارت های کدنویسی مانند تقویت مهارت های ریاضی شما باشد که در بهبود مهارت های کدنویسی شما بسیار مهم است. 
  3. مهارت‌های برنامه نویسی نرم‌افزار وقتی نوبت به ایجاد یک بازی یا برنامه می‌رسد، ممکن است لازم باشد نحوه استفاده از زبان‌ها و فن‌آوری‌های مختلف کدنویسی از جمله C، C#، C++، Java، Python، Lua و MySQL را بدانید.
  4. مهارت های خلاقانه خود را کشف کنید. جدا از مهارت های کدنویسی، در شرکت های کوچکتر، ممکن است به عنوان یک برنامه نویس  یا برنامه به ایده ها یا داستان ها نیاز داشته باشید. ایده خوبی است که روی جنبه خلاقانه خود تمرکز کنید و تجربه بیشتری در زمینه گرافیک، داستان سرایی و غیره کسب کنید.
  5. یک نمونه کار  تولید کنید. این که آیا شما یک برنامه نویس  مستقل هستید که به مشتریان بالقوه پیشنهاد می دهد یا به دنبال یک شغل تمام وقت به عنوان برنامه نویس هستید، داشتن یک نمونه کار ضروری است. برای این کار می توانید پلان های بازی خود را طراحی کنید.
  6. یک شغل برنامه نویس در سطح پایه دریافت کنید. نه تنها راهی عالی برای کسب درآمد تمام وقت است، بلکه به شما امکان دسترسی به بازار کار را نیز می دهد. این به شما امکان می دهد تجربه کسب کنید و شبکه حرفه ای خود را بسازید.


برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید