0

در قرار یا دیت اول چطوری با یه دختر رفتار کنیم ؟

وقتی که برای اولین بار با یه دختر دیت میریم به نظرتون چطوری برخورد بکنیم بهتره؟

کجا بریم مناسب‌تره؟

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
0
سپیده مرادی

سپیده مرادی

رفتار شما با یک دختر در قرار اول خیلی خیلی مهمه و باید بر مبنای احترام و توجه به اون دختر شکل بگیره. من به عنوان یه دختر دوست دارم رفتار هایی که در ادامه مینویسم رو یه پسر رعایت کنه :

1. احترام: از نکات اصلی در رفتار با هر دختری، احترام به اون دختره. اون رو به عنوان یک شخصیت جداگانه در نظر بگیرید و سعی نکنید اون چیزیایی که خودتون دوست دارین رو به اون تحمیل کنید.

2. صحبت کردن: در طول قرار اول از ساکت بودن بشدت دوری کنید به اون توجه کنید، درمورد موضوعات مختلف سوال بپرسید و به جواب‌های اون گوش بدید. تو موضوعات مشترک تمرکز کنید و اجازه بدید تا ارتباط شما تقویت شود.

3. گفتگوی منطقی با یکم شوخ طبعی: در گفتگوهای خود منطقی باشید و یکم حس شوخ طبعی معجزه میکنه. البته از توهین و یا شوخی‌های نادرست اصلا استفاده نکنید.

4. بیان تمایلات و علایق:  ازش درمورد علایقش بپرسید یا ازش بپرسید چه چیزهایی برایش مهم هستند. این می‌تواند به شما کمک کند تا بهتر اونو بشناسین.

5. عدم صحبت در مورد مسائل جنسی: تو قرار اول، از صحبت‌های جنسی به شدت دوری کنید و یه جورایی در نظر داشته باشید که اگر در مورد این مسائل صحبت بکنید به احتمال خیلی زیاد قرار آخرتون خواهد بود .

6. شناخت حدود: مراقب باشید که تا چه حد سوالات شخصی از دختر می پرسید و به حریم شخصی اون احترام بگذارید.

7. پذیرش عدم موفقیت: ممکنه تو قرار اول دختر مورد نظر از ادامه رابطه منصرف شود یا حتی خود شما از اون فرد خوشتون نیاد. در چنین مواقعی، تحت هیچ شرایطی اصرار به ادامه رابطه نکنید.  

8. از نظر ظاهری هم سعی کنید که به خودتون حتماً برسید و از معجزه ادکلن زدن و بوی خوب غافل نشید

0
امیر محمد هاشملو

امیر محمد هاشملو

ممنون و لطفاً بگید چطور مخ یک دختر را بزنیم

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید