1

موفق شدن در متاورس

تجارتی که من چندین ماهه شروع کردم و درمتاورس شروعی تازه کردم و خودم را موفق میبینم ایا دراینده هم به همین روال موفق و پرقدرت ادامه میده؟ 

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
1
سمانه مافی

سمانه مافی

قطعا آینده از آن متاورس خواهد بود. 

تا سال 2030، ما می‌توانیم زمان بیشتری را در متاورس بگذرانیم تا در دنیای واقعی. افراد از قابلیت های مجازی Metaverse برای مشاغل، کسب درآمد، ملاقات با دوستان، خرید و حتی ازدواج استفاده خواهند کرد.

در دهه های آینده، آموزش عالی و آموزش شغلی ممکن است به طور فزاینده ای در تنظیمات سه بعدی مجازی، همراه با جلسات اتاق هیئت مدیره و محل کار ارائه شود. کسب‌وکارها و دولت‌ها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، ارائه خدمات و همکاری به‌طور فزاینده‌ای به قدرت و دسترسی متاورس متکی خواهند بود.

به طور یقین شما با فضای کاری سنتی خود خداحافظی خواهید کرد. ابزارهای مدرن به شما این امکان را می دهند که اتصالات ایجاد کنید و اشیاء سه بعدی را به طور مستقیم در فضای مجازی واقعی که در آن اشغال کرده اید تنظیم و استفاده کنید.

تا سال 2030، ما می‌توانیم انتظار ظهور رابط‌های کامپیوتری مغز (BCIs) را داشته باشیم که افکار انسان را قادر می‌سازد ردیابی، ثبت و به اشتراک گذاشته شود. این قابلیت ها ممکن است به معنای واقعی کلمه ما را قادر به تجربه لحظات و خاطرات از زندگی شخص دیگری کند.همانطور که فناوری پیشرفت می کند و ما را در دنیای مجازی جدید غوطه ور می کند، شاهد افزایش سرمایه گذاری و پیشرفت فناوری هستیم زیرا کسب و کارهای بیشتری در قلمرو وسیع فرصت های نوظهور بیدار می شوند. به عنوان مثال، فیس بوک نام خود را به متا تغییر داد و 10 میلیارد دلار برای توسعه فناوری Metaverse اختصاص داد. با ادامه ظهور متاورژن، بسیاری از مشاغل فرصت هایی برای تغییر پیدا خواهند کرد.

برای ثبت پاسخ باید وارد وبسایت شوید